Zábava A-Sides: Charly Bliss nech to „zahojí“

Skutočná dobrá hudba vo svete falošných správ

Osviežujúcejšie ako ľadové latte v Dunkine v horúcom dni – v dnešnej dobe na východnom pobreží zriedkavé. Viac kolísavé ako stolička na palube v chate pri Lake George. Je to väčšia zábava ako cikať na trampolíne? Hm, to druhé môže, ale nemusí byť. Dnes len preberám riadok zo zabijáckej piesne od našej predstavenej kapely. Nerobte si predstavy, deti. Práve nastavujem príbeh.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v = DpYWUhumKjI

Charly Bliss boli chválení takmer každým (Pitchfork, Billboard, NPR – aby sme vymenovali aspoň niektoré) vďaka svojmu prvému plnohodnotnému albumu Guppy. Kapela so sídlom v Brooklyne bola kvetom lásky (je to výraz?) Pre ich návratový alt-pop-rockový zvuk z 90. rokov, ktorý evokuje Weezera, alebo pre mňa, Listy Cleovi. Ale neporovnajme ich len so skvelými počinmi z desaťročia Steva Urkela. Sú viac než to. Ich piesne sú nákazlivé so kousavými textami a mimoriadne tesným zvukom so silovými hákmi. Na ich desaťstopovom albume nie je zlá pieseň a je celkom jednoduché ich opakovane hrať.

Skupina (Eva a Sam Hendricks, Spencer Fox a Dan Shure) si nedávno sadli na rozhovor a zahrali dve piesne vyzlečené v kanceláriách nad dominantou. Kapitolské divadlo. Sfilmoval som to, čo zvyčajne nerobím. Nedržte to proti mne ani voči nim. Len to sledujte. Milujem to. Získajte album. Sklopte okná na aute, aj keď áno'je šialený' v apríli sneží. Vo svete, v ktorom sa minuli banány, je táto skupina zosobnením blaženosti.

https://www.youtube.com/watch?v=85hucGbVkdU

https://www.youtube.com/watch?v=rEn0MePlCeU

O strane A s Jonom Chattmanom – thisisasides.com

Hudobný/zábavný seriál Jona Chattmana spravidla predstavuje celebrity a umelcov (etablovaných alebo nie) zo všetkých žánrov, ktorí hrajú skladbu a diskutujú o tom, čo pre nich znamená. Táto neformálna séria sa zameriava na umelca, ktorý robí umenie nízko ohrozujúcim, mimoriadne neformálnym (niekedy humorným) spôsobom. Žiadne zvony, žiadne píšťaly-iba hudba vykonávaná v náhodnom, nenápadnom prostredí, po ktorej nasleduje nerozvážny rozhovor. V odvetví, kde sa často všetko preháňa a vyrába, sa Jon snaží o osviežujúcu zmenu. Medzi umelcov v sérii patria Imagine Dragons, Melissa Etheridge, Yoko Ono, Elle King, Joe Perry, Alice Cooper, fun, Bleachers, Charli XCX, Marina and the Diamonds a Bastille.

Published
Categorized as zoznam